We moeten OEKRAÏNE blijven steunen
Met dank overgenomen van Partij voor de Dieren (PvdD)1, gepubliceerd op woensdag 19 maart 2025, 13:59.
We moeten de Oekraïense bevolking blijven steunen in hun strijd voor vrijheid en veiligheid. Pogingen om dictator Poetin te pacificeren hebben tot niets geleid. ❌😔
En we moeten onafhankelijk worden van de VS, die Europese landen in illegale oorlogen heeft betrokken. Daarom zijn we genoodzaakt te investeren in onze eigen vrede, veiligheid en defensie.
De sterkste schouders dragen de zwaarste lasten. Het mag niet ten koste gaan van onze sociale en ecologische basis, zoals klimaat, natuur, sociale zekerheid en ontwikkelingssamenwerking. En vrede is altijd het doel. 🕊️
Meer over ...
- 1.De Partij voor de Dieren (PvdD) beschouwt dieren als de allerzwaksten in de samenleving en wil dierenwelzijn terugbrengen op de politieke agenda. Politiek leider van de Partij voor de Dieren is Esther Ouwehand . De partij werd opgericht in 2002.