Stemmingen moties Veiligheid en integriteit Defensie

1.

Kerngegevens

Officiële titel Stemmingen moties Veiligheid en integriteit Defensie
Document­datum 23-05-2023
Publicatie­datum 23-05-2023
Nummer HTK20222023-83-10
Kenmerk 36200-X;74; 36200-X;75; 36200-X;77; 36200-X;78
Externe link origineel bericht
Originele document in PDF

2.

Tekst

Aan de orde zijn de stemmingen over moties, ingediend bij het tweeminutendebat Veiligheid en integriteit Defensie,

te weten:

  • de motie-Futselaar over het ook voor nabestaanden doen gelden van de regeling voor chroom-6-slachtoffers (36200-X, nr. 74);
  • de motie-Futselaar over het vergoeden van de juridische kosten van een civiele procedure van POMS-werknemers (36200-X, nr. 75);
  • de motie-Fritsma over aannemen dat de gezondheidsklachten van aan chroom-6 blootgestelde (oud-)medewer-kers van Defensie daarvan het gevolg zijn en hun zo snel mogelijk een schadevergoeding geven (36200-X, nr. 77);
  • de motie-Fritsma over het verdubbelen van de schadevergoedingen die zijn betaald aan vanwege blootstelling aan chroom-6 ziek geworden (oud-)medewerkers van Defensie (36200-X, nr. 78).

(Zie vergadering van 16 mei 2023.)

In stemming komt de motie-Futselaar (36200-X, nr. 74).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks, BIJ1, Volt, DENK, Fractie Den Haan, de PvdA, de PvdD, Lid Gündogan, Lid Omtzigt, BBB, JA21, de PVV, FVD en Groep Van Haga voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Futselaar (36200-X, nr. 75).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks, BIJ1, Volt, DENK, Fractie Den Haan, de PvdA, de PvdD, Lid Omtzigt, BbB, de PVV, FVD en Groep Van Haga voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Fritsma (36200-X, nr. 77).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, BIJ1, DENK, Fractie Den Haan, de PvdD, BBB, de PVV, FVD en Groep Van Haga voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Fritsma (36200-X, nr. 78).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, BIJ1, DENK, de PvdD, BBB, de PVV, FVD en Groep Van Haga voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

Tweede Kamer

Stemmingen moties Veiligheid en integriteit Defensie

23 mei 2023 TK 83

83-10-1


 
 
 

3.

Meer informatie

 

4.

Parlementaire Monitor

Met de Parlementaire Monitor volgt u alle parlementaire dossiers die voor u van belang zijn en bent u op de hoogte van alles wat er speelt in die dossiers. Helaas kunnen wij geen nieuwe gebruikers aansluiten, deze dienst zal over enige tijd de werkzaamheden staken.